Nasi eksperci

Specjaliści którymi współpracujemy.

 

     Marta Konował


     Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku dietetyka na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. W trakcie studiów zdobywałam doświadczenie na praktykach jakie odbywałam w poradniach przyklinicznych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego i Dziecięcego Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego, na oddziałach szpitalnych, w kuchni szpitalnej oraz poradni dietetycznej. Dodatkowo jako wolontariuszka brałam udział w prowadzeniu edukacji żywieniowych w szkołach i Klubie Puszystych.

    Obecnie samodzielnie organizuję warsztaty dotyczące racjonalnego żywienia i odchudzania oraz piszę artykuły o tematyce żywieniowej na portal Dietetycy.org.pl. Moje publikacje pojawiły sie min. w czasopiśmie „Dobrze Jem”.  Zostałam wyróżniona w ogólnopolskim konkursie „Nauka i praktyka w zawodzie dietetyka” organizowanym przez Akademię Dietetyki. Współpracuję również przy realizacji ogólnopolskiego projektu propagującego zdrowe żywienie Zdrowe Kieszonkowe. 
    W wolnych chwilach chętnie gotuję. Dlatego jadłospisy przeze mnie przygotowywane są nie tylko zdrowe, ale i smaczne. Najważniejsze jest dla mnie, aby moi klienci postrzegali zmianę sposobu żywienia jako nowy, ciekawy i przede wszystkim zdrowy sposób na życie a nie przykry obowiązek. Gwarantuje to trwałe efekty i radość z zauważalnych zmian.

 

 

     Kamila Kulesza


     Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. W trakcie studiów zdobyłam cenną wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu żywienia. Pracy z pacjentem i indywidualnego podejścia nauczyłam się odbywając liczne praktyki w białostockich szpitalach klinicznych. W czasie studiów pełniłam rolę Przewodniczącej Koła Naukowego działającego przy Zakładzie Technologii i Towaroznawstwa Żywności. Obecnie jestem doktorantką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.
    Prowadziłam zajęcia z młodzieżą w ramach projektu Polskiego Towarzystwa Dietetyki – „Mądre żywienie, zdrowe pokolenie” oraz  ogólnopolskiego projektu  – „Trzymaj formę”.  Prezentowałam wyniki badań naukowych na międzynarodowych i ogólnopolskich konferencjach. Moja praca ” Sprouts as potential sources of dietary antioxidants” zajęła pierwsze miejsce na konferencji Białystok International Medical Congress.
    Swoją przyszłość wiążę z działalnością naukowo-badawczą. Chciałabym zająć się wpływem żywienia na rozwój chorób cywilizacyjnych.