Informacje o diecie

KURA DOMOWA PUDEŁKA są to zbilansowane posiłki na cały dzień. Przy połączeniu z aktywnością fizyczną daje najlepsze efekty. Dieta oparta jest na zdrowych, dobrych jakościowo produktach o niskim indeksie glikemicznym.

Dla nas jesteś Wyjątkowy 

Dla nas jestes Wyjątkowy, dlatego codziennie dostosowujemy się do Twoich potrzeb. Wiemy jak czasochłonne i pracochłonne jest przygotowywanie posiłków oraz jak ogromnej wiedzy potrzeba, aby zbilansować je odpowiednio. Pozwól sobie na czas z tym co lubisz najbardziej, regeneruj siły- my zajmiemy się wszystkim.

Jesteś w dobrych rękach. 

Czym są PUDEŁKA KURY DOMOWEJ?

KURA DOMOWA PUDEŁKA to zbilansowana dieta. Jest bogata w witaminy, minerały oraz błonnik.

KURA DOMOWA PUDEŁKA składa się z pięciu posiłków : śniadania, II śniadania, obiadu, podwieczorku i kolacji. 

Nasze starania koncentrujemy na stworzeniu produktu najwyższej jakości, a więc na przygotowywaniu posiłków zdrowych, wartościowych i smacznych. 

 

Czy KURA DOMOWA PUDEŁKA są dla Ciebie?

Jeśli chcesz schudnąć lub po prostu jeść zdrowo, KURA DOMOWA PUDEŁKA jest właśnie dla Ciebie!

KURA DOMOWA PUDEŁKA, to całodzienne zestawy pełnowartościowych posiłków, które dostarczamy bezpośrednio do klienta. Dowozimy w ustalone wcześniej miejsce (dom, miejsce pracy, etc...) o ustalonej godzinie. Możliwy jest odbiór w punkcie. 

 

Oszczędzamy Twój czas.

Wiemy jak czasochłonne i pracochłonne jest przygotowanie zbilansowanych posiłków na cały dzień, dlatego z całą przyjemnością zrobimy to za Ciebie, dbając jednocześnie o najwyższą jakość produktów.