Dlaczego lepiej wiemy czego potrzeba naszym autom, niż nam samym?

| Kura Domowa Bistro
O tym, ze trzeba zdrowo jeść, wie każdy, ale nie każdy wie, co tak naprawdę znaczy zdrowo.Dbanie o zdrowie w dzisiejszych czasach to już nie tylko moda, ale realna potrzeba. Żaden samochód nie zajedzie daleko, gdy do jego baku nasypiemy mąki czy cukru.
Ciało ludzkie, to też mechanizm, o wiele bardziej skomplikowany i potrzebuje odpowiedniego paliwa, dlatego też wiedza na jego temat jest kluczowa.
Dziwne to czasy, w których lepiej wiemy czego potrzeba naszym autom, niż nam samym.

Jeśli odczuwasz nudności, masz gazy, wzdęcia, biegunki, zaparcia, bóle brzucha czy nieprzyjemny zapach z ust lub przykry zapach potu, to są pierwsze objawy, że czas zmienić nawyki żywieniowe.
Alergie skórne, osłabienie, podatność na przeziębienia, bóle głowy, trudności z koncentracją i pamięcią, niespokojny sen, obniżenie nastroju, ogólne złe samopoczucie, ciągłe zmęczenie a nawet stany depresyjne, to wszystko może świadczyć o tym, że nie dostarczasz dla swojego ciała paliwa, które jest mu niezbędne.

Witaminy, mikroelementy, błonnik, dobre węglowodany i zdrowe tłuszcze oraz wszystko co niezbędne odnajdziesz Pudełkach Kury Domowej. Zdrowie, dobre samopoczucie i odrobinę miłości dostaniesz w pakiecie. :)


Powiedzenie „jesteś tym co jesz”, traktujemy bardzo poważnie, dlatego nasze pudełka to zbilansowane i smaczne posiłki w których zdrowie dostajesz GRATIS!